O autorovi

Fotograf? Grafik? nebo Fotografik?

Kdo je Igor Vojtenko? To je dobrá otázka a často si ji sám kladu. Jsem grafik nebo fotograf? Není na to jednoduchá odpověď, věnuji se tomu, co je v danou chvíli potřeba a tomu, co mi přináší větší radost do života. Někdy je to běhání po svatbách a focení reklamních kampaní, jindy se zavřu v ateliéru a maluji. Kreslím tradiční metodou i digitálně, baví mě vektorová grafika, sice nejsem nikterak fantastický umělec a nevystavuji v galeriích, ale kreativní tvorba mi přináší velké potěšení.

Řekl bych, že to je právě společným rysem všech těchto činnosti, které se vzájemně prolínají. Je to ohromně tvůrčí práce, která mě těší. Sice dnes a denně bojuji s limity svojí průměrnosti, ale peru se s ní statečně a snad ji jednou pokořím. 

Ve světě grafiky se pohybuji od roku 2009 kdy jsem dokončil studium na polygrafické škole v Brně v oboru Reprodukční grafik. Plavu v těchto vodách, v různých odvětvích marketingu a pomáhám zhmotňovat vaše vize, dávám podobu produktům, vaším kampaním, asistuji s rozložením marketingových sil a vším co je potřeba k úspěšné propagaci.

originální grafika

jedinečná ilustrace

fotky ostré jako břitva

Co Vám mohu nabídnout?

Jsem zapálený autor již řadu let, vše se neustále vyvíjí, a pohybuje vpřed. Snažím se udržet krok s odvětvím v těchto disciplínách.

Dokážu Vám pomoci s návrhem firemní identity, její následné propojení se světem, vytvořím propagační materiály, navrhnu reklamu pro digitální nebo tiskovou platformu. Rád nabídnu své služby fotografa, ať už potřebujete rafinovaný reklamní snímek nebo řadu firemních portrétů.

Fotografie0%
Photoshop0%
Illustrator0%
InDesign0%
Blender 3D0%
Online Marketing0%
Váš bezpečný přístav v moři reklamy.
WordPress0%

DĚkuji za spolupráci